CASTING

KOMPARZ - NOVÝ TV PROJEKT

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hľadáme rodiny, ktoré radi cestujú a majú radi dobrodružstvo.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 01.08.2021

Dĺžka účinkovania: 4 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.08.2021

Miesto: Slovensko

Honorár: 490€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme veselú viacpočetnú rodinu, ktorá je komunikatívna, odvážna, má možno netradičný koníček alebo je iného etnika ako slovenského. Rodina musí byť minimálne štvorčlenná, kde deti staršie ako 5 rokov. 

Doplňujúce informácie

Točíme v mesiaci august. Ponuka platí pre všetky mestá a obce na Slovensku. Vaša účasť je honorovaná a okrem peňazí si odnesiete nezabudnuteľný zážitok. 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac