CASTING

KOMPARZ - NOVÝ TV PROJEKT

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hľadáme rodiny, ktoré radi cestujú a majú radi dobrodružstvo.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 01.08.2021

Dĺžka účinkovania: 4 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.08.2021

Miesto: Slovensko

Honorár: 490€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme veselú viacpočetnú rodinu, ktorá je komunikatívna, odvážna, má možno netradičný koníček alebo je iného etnika ako slovenského. Rodina musí byť minimálne štvorčlenná, kde deti staršie ako 5 rokov. 

Doplňujúce informácie

Točíme v mesiaci august. Ponuka platí pre všetky mestá a obce na Slovensku. Vaša účasť je honorovaná a okrem peňazí si odnesiete nezabudnuteľný zážitok. 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac