CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''365''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamného spotu pre klienta (súkromnú banku), hľadáme komparzistov: ženy a mužov rozdielného vzhľadu a etnika, ktorí stvárnia rôzne postavy.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 25.10.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 25.10.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme energické ženy a mužov vo veku od 25 do 45 rokov. Na výške postáv, vzhľade a etniku nezáleži. Účinkujúci budú na obraze bez textu. Podmienka: účinkujúci musia byť očkovaní.

Doplňujúce informácie

Pôjde o celodenné nakrúcanie v čase od 6:30 do max. 20:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 50€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom bližších informácií (najneskôr v nedeľu t.j. 24.10.). 


*Dbajte na kvalitu priložených fotografii - ideálne na jednofarebnom pozadí (biela stena).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac