CASTING

HOSTESSING - ''W'' - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravovaný sukromný event pre klienta zo segmentu finančného trhu, hľadáme sympatických a komunikatívnych promotérov.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 25.05.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 26.05.2023

Miesto: Bratislava

Honorár: 90€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme  mužov vo veku od 18 do 35 rokov. Kostým: vyžaduje sa priniesť si so sebou čierné topánky, čierné nohavice (košeľa zabezpečená).

Doplňujúce informácie

Event sa uskutoční v Bratislave - presné informácie o lokácií upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou 90€/deň. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 14:00 do 22:00 hodiny (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia, zabezpečená večera). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v stredu t.j. 24.5. o 16:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac