CASTING

TV RELÁCIA ¨PRIATEĽ PES¨

ONLINE

Hľadáme účinkujúcich do relácie, ktorí potrebujú profesionálnu pomoc so svojím psíkom.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.06.2021

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 30.06.2021

Miesto: Slovensko

Honorár: 1€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka, ale niekedy toto spolužitie nie je príliš harmonické. Ak si so svojím psíkom neviete rady, zavolajte si k vám domov nášho dog kouča. Prihláste sa do novej relácie, kde kouč nastolí mier a zlepší život všetkým zúčastneným. Náš kouč vycviči aj toho najtvrdohlavejšieho psa.

Doplňujúce informácie

Nezáleží na veku ani rase vášho psíka.  Samotné nakrúcanie nie je náročné, dokopy sú to maximálne 2 filmovacie dni. Vhodné pre záujmecov z celého Slovenska.


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac