CASTING

KOMPARZ - SERIÁL TV JOJ - ¨ZLATÁ RYBKA¨

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie nového seriálu s názvom Zlatá rybka pre televíziu JOJ, hľadáme komparzistov, ktorí sa ujmú rolí návštevníkov právnickéj kancelárie.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 19.06.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 18.06.2021

Miesto: Bratislava - Petržalka

Honorár: 20€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy a mužov vo veku od 18 rokov. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Požadovaný typ oblečenia:: Casual 

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie bude prebiehať dňa 19.6. v čase od 10:00 do 12:00 hodiny v Bratislave (mestská časť Petržalka) - vybraným upresníme. Účinkovanie je honorované sumou 20€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac