CASTING

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - ''BA''

ONLINE

Schwarzkopf Professional: hľadá vlasové modelky, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej melírovacej (zosvetľujúcej) techniky.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 06.03.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.03.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 17 do 50 rokov, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie melírovacej (zosvetľujúcej) techniky určenej pre blond klientky.

Doplňujúce informácie

Vlasový seminár sa uskutoční 6.3.2022 (nedeľa) v Bratislave, venovaný bude prirodzeným lookom a luxusným blond odtieňom. Pre tento seminár sú vhodné ženy s farbenými blond vlasmi, s prirodzenými blond vlasmi alebo s odrastom svojich prirodzených vlasov v odtieni svetlohnedá až hnedá, s vlasmi rôznych dĺžok. Účasť je honorovaná, strava zabezpečená.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac