TRHOVISKO

Súkromná inzercia

Predlžovanie vlasov technikou NANOTAPE

Vlasové pásky predstavujú jednu z najpopulárnejších metód predlžovanie vlasov súčasnosti. Prečo najpopulárnejšie? Pretože predlžovania vlasovými páskami je jednoduché, extrémne rýchle, efektívne a oproti iným metódam tiež veľmi pohodlné. Za 30 - 40 minút minút budete mať vlasy, po akých ste vždy túžila!

Tak dlhé, ako si len prajete, nádherne husté, lesklé a zdravo vyzerajúce.

Vlasové pásky NanoTape® predstavujú revolučnú, najšetrnejší metódu predlžovanie vlasov zaisťujúce pohodlné nosenie, rýchlu a bezbolestnú aplikáciu, prakticky neviditeľné spoje a odolnosť proti nežiaducemu vyčesávanie.

Vhodné pre takmer každú klientku, a špeciálne pre tých s jemnými, riedkymi vlasmi. Vďaka svojim plochým spojom totiž nebudú nikde presvitať, ako by sa to mohlo stať u iných metód s väčšími spojmi.

Vysoko odolné spoje umožňujú dlhodobé nosenie cca 6-8 týždňov mesiace podľa rýchlosti rastu vlastných vlasov, rovnako ako u ostatných trvalých metód predlžovanie vlasov napr. Keratínom pod. Vlasové pásky sú určené na opakované reaplikácií.


Objednávky telefonicky, alebo emailom.Miesto: Nitra

Cena: dohodou

Kontaktovať

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac