MEDIABOOM

Aktuálne správy najmä zo sveta televízie a fashion modelingu

BLOND on BLOND 2018 - Bratislava

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: ​hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov, ktoré zveria svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie vynoveného radu farieb a starostlivosti určený pre blond klientky (na dĺžke vlasov v tomto prípade nezáleží, strihať sa nebude).
Vlasový seminár sa uskutoční 6.5.2018 (nedeľa) v Bratislave - SKP štúdio Henkel, venovaný bude odtieňom BLOND. Pre tento seminár sú vhodné všetky ženy, ktoré potrebujú dofarbiť odrasty, vyčistiť blond farbu, zmeniť tón blond farby, dotónovať do momentálne frčiacich pastelových odtieňov. Nevhodné typy vlasov: čierne, tmavo hnedé, červené a fialové odtiene.
 
Získaj profesionálne skúsenosti, trendy účes, make-up (líčenie), finančnú odmenu a v prípade účasti fotografa aj profesionálne fotografie. Strava pre modelky je počas vlasového seminára zabezpečená.
 
Na casting nepotrebuješ žiadnu prípravu ani skúsenosti. Fotobook nie je potrebný. Vybrané modelky musia rátať s voľným časom ihneď po castingu, školitelia schwarzkopf budú pripravovať vaše vlasy na výsledné looky.

Dátum a čas konania castingu: 
5.5.2018 (sobota) o 14:00 hodine. 

Dátum a čas konania vlasového seminára: 
6.5.2018(nedeľa) od 9:30 do 17:00 hod.

Miesto konania castingu a vlasového seminára: 
SKP štúdio Henkel SR, Záhradnícka 91, Bratislava 
(vstup z Jégého ulice, cez rampu).

Zaujal ťa tento casting a máš vo vyššie uvedených termínoch záujem a čas?
Obratom napíš email s predmetom "SCHWARZKOPF-BA" v samotnom emaily nezabudni priložiť svoju AKTUÁLNU fotografiu (najlepšie portrét) + tel. číslo + celé meno! Emaily posielajte do piatku t.j. 4.5.2018 na adresu: casting@komparz.tv

 
TEŠÍME SA NA TEBA! 
S pozdravom casting tím Komparz.​tv