MEDIABOOM

Aktuálne správy najmä zo sveta televízie a fashion modelingu

NOVÁ RELÁCIA TV JOJ - ¨PO ŠKOLE¨

Do novej televíznej relácie hľadáme rodiny s deťmi, ktoré majú chuť overiť si svoje vedomosti a vyhrať zaujímavé vecné ceny.

Prídťe sa zabaviť a vyhrať zaujímavé vecné ceny. Prihláste sa do nového súťažno-vedomostného formátu!

Do novej televíznej relácie hľadáme rodiny s deťmi, ktoré majú chuť overiť si svoje vedomosti a vyhrať zaujímavé vecné ceny.
 
Zábavna šou je určená pre všetky vekové kategórie. Deti aj dospeláci si možu preveriť svoje vedomosti zo školských lavíc. V súťaži proti sebe hrajú dve dvojice. Každú dvojicu tvorí jeden dospelý hráč a jeden školák. Deti si môžu overiť svoje poznatky zo školy a dospeláci zistia, čo si pamätajú zo svojich školských čias. Súťažiaci budú súťažiť v troch kolách. V každom kole majú možnosť overiť si vedomosti z jednotlivých školských predmetov. Každý mal v škole svoje obľúbené , no aj menej obľúbené predmety a keďže je hra postavená na dvoch súťažných dvojiciach, ukáže sa, kto je v ktorom predmete zdatnejší. Súťažiaci budú súťažiť v troch kolách. V každom kole majú možnosť overiť si vedomosti z jednotlivých školských predmetov. Každý mal v škole svoje obľúbené , no aj menej obľúbené predmety a keďže je hra postavená na dvoch súťažných dvojiciach, ukáže sa, kto je v ktorom predmete zdatnejší.


Úspešní súťažiaci budú samozrejme odmenení, no ani porazení neopustia súťaž bez odmeny za účasť v hre.
Požadované zloženie účinkujúcich: 1 alebo 2 rodičia (môžu byť aj iní členovia rodiny napr. teta, bratranec, babka a podobne) a dieťa navštevujúce druhý stupeň základnej školy (podmienka: žiaci od 5. do 9. ročníka). Znamená to, že maximálny počet sú traja súťažiaci členovia.


BEZPLATNÁ ONLINE PRIHLÁŠKA DO NOVEJ SÚŤAŽNO ZÁBAVNEJ RELÁCIE
Prihlásiť sa môžete formou online prihlášky -–>klikni TU! a možno do relácie réžia vyberie práve vás!


Zdroje dát: tlačové správy TV JOJteletext,